Kapadokya Balon Turu

Güzel atlar ülkesini sıcak hava balonu ile keşfedin

4.198

Güzel atlar ülkesini keşfetmenin en heyecanlı yollarından biri, gün ışığının uyandırdığı vadilerde ve peri bacalarının arasında sıcak hava balonu ile uçarken gözlerinizi kapayıp rüzgarın masalını dinlemek olacaktır. Sabahın kör karanlığında yola çıkacak, ve güneşin doğuşuna yaklaşık 300 metre yükseklikten şahit olacağız. Periler diyarı burası, vadiler, kanyonlar, köyler, her şey ama her şey ayaklarınızın altında olacak.

TUR PROGRAMI

Kapadokya’da sıcak hava balonu turuna katılamak isteyen dostlarımızla saat 04:30‘da konakladığımız otelin lobisinde buluşacak ve deneyimli pilotların günün hava koşullarına göre belirlediği balon kalkış noktasına hareket edeceğiz.

Balon’a binmeden önce leziz bir açık büfe kahvaltı sizleri bekliyor olacak. Balonların şişirilmesi ve uçuşa hazır hale getirilmesi ardından uçuş emniyetiyle ilgili kısa bir brifing alacak ve sonrasında balon sepetlerine yerleşerek engin gökyüzüne doğru yol alacağız.

Yukarıdayken günün doğuşuna ve yer yüzüne yayılışına tanıklık edecek ve belkide hayatımızın en güzel fotoğraf karelerini yakalayacağız. Balon uçuşumuz rüzgarında verdiği imkanlar çerçevesinde yaklaşıl 90 dakika sürecek ve iniş noktasında bizleri bekleyen araçlarımıza yerleşerek otelimize doğru yola koyulacağız.

Otelde grubumuzun Kapadokya Balon Turuna katılmayan üyeleriyle buluşacak ve Kapadokya turumuza devam edeceğiz.

Kapadokya’da balon turu ile maceraya olan tutkunuzu gerçekleştirin!
Peri bacalarının arasında süzülerek, muhteşem Kapadokya manzarasını yükseklerden izleyerek yaptığınız her uçuş size başlı başına bir macera deneyimi yaşatacak. Kapadokya’da balon ile uçmak hayatı

Minimum 20 kişilik bir grubunuz varsa size özel indirimli Kapadokya balon turu için lütfen bizi arayın

KAPADOKYA BALON TURU HAKKINDA

Sıcak hava balonuyla uçuş, diğer her türlü uçuştan çok farklıdır; çünkü hiçbir hareket hissetmezsiniz. 300 metrelere ulaşan yüksekliklerde yapılan uçuş esnasında hissettiğiniz şey huzur ve sükunettir.

Aşağıda kalan yeryüzü yavaşça sizden uzaklaşır ve döner. Kalkıştan hemen sonra ağaç tepelerini adeta yalayarak harikulade Kapadokya manzarasının üzerinde zahmetsizce uçarken kendinizi çok rahat hissedersiniz. Çevreyle tam bir ahenk içerisinde, muhteşem arazinin üzerinde hafifçe süzülmek sanki bir rüya gibidir.

Tur tarihleri : 

Kredi kartı ile tek seferde ödeme ……… TL
Nakit veya banka havalesiyle ……… TL
04-10 yaş indirimli çocuk tur ücreti ……… TL
00-03 yaş arası minik dostlarımız bizim misafirimiz olacaktır ancak araçta koltuk istenirse indirimli çocuk ücreti uygulanacaktır.

Tur fiyatına dahil olanlar

  • Açık büfe sabah kahvaltısı
  • Yaklaşık 90 dakika sürecek uçuş
  • Sigorta
  • Profesyonel rehberlik hizmeti ve PROMETHEUS TOUR servis güvencesi
  • Yalnızca turizm amaçlı kullanılan araçlarla seyahat
  • Hizmet bedeli ve KDV

Tur fiyatına dahil olmayanlar

  • Tur esnasında ve yolda yapılacak kişisel harcamalar

Abant turu için belirlenen buluşma noktaları aşağıdaki gibidir.

  • 04:30 Otel lobisi

Dostlarımıza yalnızca turizm amaçlı kullanılan araçlarla hizmet veriyoruz, araçlarımız turizm anlayışına sahip sürücüler tarafından idare edilmektedir.

Abant turlarımızda kullandığımız araçlar
15 kişilik Mercedes Sprinter Minibüs
25 kişilik Mitsubishi Prestij Midibüs
46 kişilik Mercedes Tourismo Otobüs

Kapadokya balon turunda konaklama bulunmamaktadır.

Açık büfe kahvaltı sunulacaktır.

Yorum yazın

Your email address will not be published.

Bizimle WhatsApp aracılığıyla konuşabilirsiniz
WhatsApp ile gönder