Kartalkaya Kayak Turu

Günübirik kayak turu

10.235

Türkiye’nin en gözde kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya kayak ve snowboard merkezi Batı Karadeniz bölgesinde, Bolu ilinin güneydoğusunda, Köroğlu dağları üzerinde yer almaktadır. Kartalkaya Kayak Merkezi Alp disiplini kayak ve Tur kayağı için çok uygun koşullara sahiptir. Kartalkaya Kayak Merkezinin kayılabilen alanı 1850 – 2200 metre yükseklik kuşağı üzerinde yer almaktadır.Bölge yarı ılıman bir iklime sahip olup Kartalkaya Kayak Merkezi ve çevresi çam ormanlarıyla kaplıdır. Hakim rüzgar yönü batı – kuzeybatıdır.

TUR PROGRAMI

Belirtilen hareket noktalarında değerli dostlarımızla buluşuyor ve Marmara bölgesinin popüler kayak merkezi Kartalkaya’ya hareket ediyoruz. Yol ve kar durumuna bağlı olarak, ortalama 4 saat süren yolculuğumuzun sonunda Kartalkaya’ya varacağız.

Bölgeye varışımızla, kayak yapmaya başlıyor ve Kartalkaya’nın keyfini çıkarıyoruz. Dorukkaya pist ve liftlerinden sınırsız olarak faydalanacak ve öğle yemeğimizi nar gibi sucuk ekmek / meşrubat veya mis gibi köfte ekmek / meşrubat olarak alacağız.

Kartalkaya’ya sezon boyunca hergün paylaşımlı ve özel transfer hizmetimiz vardır. Bizi arayarak sizin için en uygun transfer hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yemek sonrası kayak yapmaya devam ediyor ve akşama doğru saat 17:00’de otobüsümüz ile İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.

Minimum 20 kişilik bir grubunuz varsa size özel indirimli Kartalkaya turu için lütfen bizi arayın

KARTALKAYA HAKKINDA

Türkiye’nin en gözde kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya kayak ve snowboard merkezi Batı Karadeniz bölgesinde, Bolu ilinin güneydoğusunda, Köroğlu dağları üzerinde yer almaktadır.

Kartalkaya Kayak Merkezi Alp disiplini kayak ve Tur kayağı için çok uygun koşullara sahiptir.

Kartalkaya Kayak Merkezinin kayılabilen alanı 1850 – 2200 metre yükseklik kuşağı üzerinde yer almaktadır.Bölge yarı ılıman bir iklime sahip olup Kartalkaya Kayak Merkezi ve çevresi çam ormanlarıyla kaplıdır. Hakim rüzgar yönü batı – kuzeybatıdır.

Türkiye’de kayak denince akla ilk gelen yer olan Kartalkaya Kayak Merkezinde Aralık ayı başlarından mart ayı sonlarına kadar kayak yapılabilmektedir. Kartalkaya kayak merkezinde 3 metreye kadar kar görülmektedir.

Tur tarihleri : 

Kredi kartı ile tek seferde ödeme ……… TL
Nakit veya banka havalesiyle ……… TL
04-10 yaş indirimli çocuk tur ücreti ……… TL
00-03 yaş arası minik dostlarımız bizim misafirimiz olacaktır ancak araçta koltuk istenirse indirimli çocuk ücreti uygulanacaktır.

Tur fiyatına dahil olanlar

  • Araç içi ikramlar
  • Milli park, müze ve örenyeri giriş ücretleri, otopark, köprü ve otoyol ücretleri
  • Profesyonel rehberlik hizmeti ve PROMETHEUS TOUR servis güvencesi
  • Yalnızca turizm amaçlı kullanılan araçlarla seyahat
  • Hizmet bedeli ve KDV

Tur fiyatına dahil olmayanlar

  • Öğle yemeği
  • Tur esnasında ve yolda yapılacak kişisel harcamalar
  • Ski-pass, kayak takımı, kayak kıyafeti

Kartalkaya günübirlik kayak turu için İstanbul hareket noktaları güncellenmektedir.

Dostlarımıza yalnızca turizm amaçlı kullanılan araçlarla hizmet veriyoruz, araçlarımız turizm anlayışına sahip sürücüler tarafından idare edilmektedir.

Abant turlarımızda kullandığımız araçlar
15 kişilik Mercedes Sprinter Minibüs
25 kişilik Mitsubishi Prestij Midibüs
46 kişilik Mercedes Tourismo Otobüs

Günübirlik Kartalkaya kayak turunda konaklama bulunmamaktadır.

Kartepe kayak turunda araç içi ikramlar sunulacaktır.

Yorum yazın

Your email address will not be published.

Bizimle WhatsApp aracılığıyla konuşabilirsiniz
WhatsApp ile gönder